• banner1.jpg
  • banner2.jpg
  • banner3.jpg

Ekologia

Technologia Water Fed Pole firmy BRODEX, którą stosujemy w naszej firmie, jest całkowicie przyjazna dla środowiska. Do czyszczenia powierzchni nie są używane żadne środki chemiczne.Dzięki zastosowanej wodzie osmotycznej cząsteczki brudu pokrywające czyszczoną powierzchnię ulegają rozmagnesowaniu i do ich usunięcia nie trzeba stoswać żadnych płynów, past lub innych sztucznych substancji chemicznych.

Jak to działa ?

Nowoczesny design budynków, to przede wszystkim połączenie szkła i metalu. Wygląd współczesnych apartamentowców, kompleksów handlowych, banków, czy biurowców charakteryzują atrakcyjne wizualnie wysokie szklane fasady, gładkie elewacje oraz panoramiczne okna. Utrzymanie tych elementów w czystości to problem każdego administratora, właściciela bądź najemcy takiego budynku. 

Tradycyjna technologia czyszczenia wyżej wymienionych powierzchni przez tzw. alpinistów lub za pomocą podnośników hydraulicznych jest bardzo droga i czasochłonna. Środki chemiczne zastosowane przy konwencjonalnym myciu elementów przezroczystych niejednokrotnie zostawiają zacieki i smugi co przekłada się na niezadowolenie klientów.

Technologia Water Fed Pole firmy Brodex wykorzystuje procesy demineralizacji i odwróconej osmozy do uzyskania nieskazitelnie czystej wody. Odwrócona osmoza to proces naturalny, którego istotę stanowi odseparowanie wody od substancji w niej rozpuszczonych. Filtracja dokonywana jest za pomocą specjalnej, wykonanej z najlepszych materiałów membrany (BRODEX Membrane), przez którą mogą przenikać tylko cząsteczki wody - wszelkie zanieczyszczenia zostają oddzielone i odprowadzone do ścieków.

 

uslugi_ekologia.jpg

 

Zaufali nam:

suzuki.jpg
hotel-b.jpg
nowy-styl.jpg
qp.jpg
markat.jpg
logo-jpg.jpg
krzywaczka.png
Lidl_logo.png
pgnig.jpg
180x180_ratio_width_Logozmniejszone.JPG
aqua-park-zakopane.jpg
logo_ccc-Converted.jpg
orlando_logo.png
SKAWA_Katalog_en_Page_01.jpg
logoKancelarii-1.jpg
polskie_tatry_logo.jpg
661323961574_uniwejagiell.jpg
biblioteka.jpg
carrefour-logo.jpg
logo-grupa-kety.jpg
69899_logo.jpg
logo.jpg
logo-1.jpg
pgd.jpg